Atrakcje w Dębkach

(26)

Wizyta w Motylarni w Karwi jest jak wejście do rajskiej dżungli. W świecie bajecznych motyli, które swobodnie latają między odwiedzającymi, możesz zachwycić się ich pięknem, zrelaksować i wycis... więcej »

ul. Kopernika 29A, Karwia

Opis atrakcji: Spływ jedynymi przeźroczystymi kajakami w Polsce! Podczas 2 godzinnego spływu można zapoznać się z dziką przyrodą naszych terenów od Jeziora Żarnowieckiego po samo morze jak i ... więcej »

Śluza przy jeziorze Żarnowieckim

Plaża w Dębkach Plaża w Dębkach, to jedna z piękniejszych na polskim wybrzeżu. Szeroka, o jasnym, drobnym piasku, czysta i bez tłumów. Każdy znajdzie miejsce dla siebie. Na plażę z D... więcej »

W Dębkach przy głównym wejściu na plażę nr 19 zbudowano dla tutejszych rybaków nowoczesny kompleks Rybaczówka, która służy do obsługi przystani rybackiej. Je... więcej »

Dębki, ul. Spacerowa

Rezerwat Przyrody Piaśnickie Łąki Na zachodnim brzegu Piaśnicy w 1972 roku utworzono Rezerwat przyrody Piaśnickie Łąki o powierzchni niecałych 60 hektarów. Pomimo nazwy, rezerwat to nie tylko ... więcej »

Pracownia Ceramiczna Lepimy z Gliny Nowa atrakcja w Dębkach - pracownia ceramiczna "Lepimy z gliny" zaprasza dzieci, ale i dorosłych na spotkanie z gliną, z której można wyczarować naprawdę ws... więcej »

ul. Sasankowa 2, Dębki

Szlak Rowerowy R-10 Szlak rowerowy R10 to część międzynarodowego projektu okrężnego szlaku rowerowego prowadzącego dookoła basenu Morza Bałtyckiego EuroVelo (EV10). Łączna długość trasy to prawie 8 t... więcej »

Replika kamienia granicznego II Rzeczypospolitej Piaśnica to nieduża rzeka wpadająca do Bałtyku w okolicy miejscowości Dębki. Rzeka może i niewielka, ale kiedyś jej znaczenie było istotne. Po odzyska... więcej »

Zachodnia część Dębek

Stadnina koni "Rumak" Niedaleko Dębek w miejscowości Parszczyce znajduje się Stadnina "Rumak".  Jest to idealne miejsce dla wszystkich miłośników tych cudownych i inteligentnych... więcej »

ul. Łąkowa 1, Parszczyce

Skutery wodne Na plaży w Dębkach każdy znajdzie coś dla siebie, od błogiego plażowania, relaks w letnim beach barze z dobrą muzyką po szaleństwo na morskich falach.  Zapraszamy wszys... więcej »

ul. Spacerowa (plaża wejście 21), Dębki

Ujście Piaśnicy w Dębkach Wejście na plażę nr 24 to ujście rzeki Piaśnicy. Wczasowicze, którzy byli w Dębkach doskonale znają to przepiękne miejsce. Można je polecić przede wszystkim... więcej »

Dębki, ul. Bałtycka

Plac zabaw, boisko i siłownia W centrum miejscowości znajduje się ogólnodostępna siłownia na wolnym powietrzu, nowoczesne i wielofunkcyjne boisko typu orlik oraz plac zabaw... więcej »

Dębki, ul. Sportowa

Dworek prof. Wrzoska W Dębkach można zobaczyć ciekawą architekturę. Jednym z bardziej znanych budynków jest Dworek Profesora Wrzoska, który znajduje się przy ulicy Zakonnej 10. Kim by... więcej »

ul. Zakonna 10, Dębki

Zagroda Gburska i Rybacka - Muzeum Ziemi Puckiej im. Floriana Ceynowy Nad Jeziorem Żarnowieckim działa skansen, w którym poznać można życie codzienne Kaszubów z XIX wieku. Pro... więcej »

ul. Bałtycka 2, Nadole

Jezioro Żarnowieckie - 5 km od Dębek Jezioro Żarnowieckie to potężny zbiornik wodny, niezwykle malowniczo położony na Pomorzu, 5 km na południe od Dębek. Przez jezioro Żarnowieckie przepływ... więcej »

5km na południe od Dębek

Kaszubskie Oko W niedużej odległości od Jeziora Żarnowieckiego i Morza Bałtyckiego w miejscowowśći Gniewino znajduje się kompleks rekreacyjno-turystyczny „Kaszubsk... więcej »

Gniewino

Karwieńskie Błoto Karwieńskie Błoto to osada, którą na grzęzawiskach założyli osadnicy z Fryzji. Dzisiejsze Karwieńskie Błota to dwie wioski. Karwieńskie Błoto Pierwsze to starsza wieś, znajdu... więcej »

Karwia Karwia to niegdyś rybacka wioska, współcześnie często odwiedzane, nadmorskie letnisko z wytyczonymi strzeżonymi latem kąpieliskami. Historia Karwi jako letniska sięga okresu międzywojen... więcej »

Jastrzębia Góra Jastrzębia Góra to miejsce letniego wypoczynku umiejscowione na wysokim (32.8 m n.p.m.), klifowym brzegu Bałtyku. Jastrzębia Góra swoją nazwę zawdzięcza najwyższe... więcej »

Ostrowo Ostrowo to wioseczka licząca w przybliżeniu 500 mieszkających na stałe mieszkańców, położona około 10 km na wschód od Dębek, pomiędzy Karwią i Jastrzębią Górą. Okolica le... więcej »

Białogóra Białogóra to miejscowość urlopowa położona w Nadmorskim Parku Krajobrazowym, na skraju Wierzchucińskich Błot, między Karwią i Łebą, około półtora km od brzegu morskiego... więcej »

Władysławowo Władysławowo to miasto położone u nasady Półwyspu Helskiego - od Dębek to około 20 kilometrów. Władysławowo swoją nazwę zawdzięcza królowi Władysławowi IV, któ... więcej »

Dębki historia miejscowości Dębki to nieduża miejscowość nad morzem, ale o stosunkowo długiej historii. Pierwsza wzmianka o miejscowości pochodzi z 1277 roku, wówczas książę Mściwój II ... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00