Atrakcje w Dębkach

(26)

Plaża w Dębkach, to jedna z piękniejszych na polskim wybrzeżu. Szeroka, o jasnym, drobnym piasku, czysta i bez tłumów. Każdy znajdzie miejsce dla siebie. Na plażę z Dębek idzie się około 5 min. przez ... więcej »

Ujście Piaśnicy w Dębkach Wejście na plażę nr 24 to ujście rzeki Piaśnicy. Wczasowicze, którzy byli w Dębkach doskonale znają to przepiękne miejsce. Można je polecić przede wszystkim na wypoczynek dla... więcej »

Dębki, ul. Bałtycka

W Dębkach przy głównym wejściu na plażę nr 19 zbudowano dla tutejszych rybaków nowoczesny kompleks Rybaczówka, która służy do obsługi przystani rybackiej. Jest to miejsce, gdzie rybacy naprawiają łodz... więcej »

Dębki, ul. Spacerowa

Dębki historia miejscowości Dębki to nieduża miejscowość nad morzem, ale o stosunkowo długiej historii. Pierwsza wzmianka o miejscowości pochodzi z 1277 roku, wówczas książę Mściwój II darował Dębki S... więcej »

Opis atrakcji: Spływ jedynymi przeźroczystymi kajakami w Polsce! Podczas 2 godzinnego spływu można zapoznać się z dziką przyrodą naszych terenów od Jeziora Żarnowieckiego po samo morze jak i przejrze... więcej »

Śluza przy jeziorze Żarnowieckim 84-110 Żarnowiec

Wizyta w Motylarni w Karwi jest jak wejście do rajskiej dżungli. W świecie bajecznych motyli, które swobodnie latają między odwiedzającymi, możesz zachwycić się ich pięknem, zrelaksować i wycis... więcej »

ul. Kopernika 29A, Karwia

FARMA ALEXA to magiczna wioska przygód, w której spędzicie wyjątkowy czas.   Nasz obiekt to 10 hektarów świetnej zabawy a to przeliczając 100 000 metrów kwadratowych- czyli dużo!Ponad 50 atrakcji w f... więcej »

Replika kamienia granicznego II Rzeczypospolitej Piaśnica to nieduża rzeka wpadająca do Bałtyku w okolicy miejscowości Dębki. Rzeka może i niewielka, ale kiedyś jej znaczenie było istotne. Po odzyskan... więcej »

Zachodnia część Dębek

Plac zabaw, boisko i siłownia W centrum miejscowości znajduje się ogólnodostępna siłownia na wolnym powietrzu, nowoczesne i wielofunkcyjne boisko typu orlik oraz plac zabaw dla dzieci. Jest to idealne... więcej »

Dębki, ul. Sportowa

Jezioro Żarnowieckie - 5 km od Dębek Jezioro Żarnowieckie to potężny zbiornik wodny, niezwykle malowniczo położony na Pomorzu, 5 km na południe od Dębek. Przez jezioro Żarnowieckie przepływa rzeka Pia... więcej »

5km na południe od Dębek

Rezerwat Przyrody Piaśnickie Łąki Na zachodnim brzegu Piaśnicy w 1972 roku utworzono Rezerwat przyrody Piaśnickie Łąki o powierzchni niecałych 60 hektarów. Pomimo nazwy, rezerwat to nie tylko łąkowa r... więcej »

Dworek prof. Wrzoska W Dębkach można zobaczyć ciekawą architekturę. Jednym z bardziej znanych budynków jest Dworek Profesora Wrzoska, który znajduje się przy ulicy Zakonnej 10. Kim był Profesor Wrzos... więcej »

ul. Zakonna 10, Dębki

Pracownia Ceramiczna Lepimy z Gliny Nowa atrakcja w Dębkach - pracownia ceramiczna "Lepimy z gliny" zaprasza dzieci, ale i dorosłych na spotkanie z gliną, z której można wyczarować naprawdę wszystko a... więcej »

ul. Sasankowa 2, Dębki

Skutery wodne Na plaży w Dębkach każdy znajdzie coś dla siebie, od błogiego plażowania, relaks w letnim beach barze z dobrą muzyką po szaleństwo na morskich falach.  Zapraszamy wszystkich do skorzyst... więcej »

ul. Spacerowa (plaża wejście 21), Dębki

Zagroda Gburska i Rybacka - Muzeum Ziemi Puckiej im. Floriana Ceynowy Nad Jeziorem Żarnowieckim działa skansen, w którym poznać można życie codzienne Kaszubów z XIX wieku. Projekt stworzenia skansenu ... więcej »

ul. Bałtycka 2, Nadole

Stadnina koni "Rumak" Niedaleko Dębek w miejscowości Parszczyce znajduje się Stadnina "Rumak".  Jest to idealne miejsce dla wszystkich miłośników tych cudownych i inteligentnych stworzeń.   Stadnina ... więcej »

ul. Łąkowa 1, Parszczyce

Szlak Rowerowy R-10 Szlak rowerowy R10 to część międzynarodowego projektu okrężnego szlaku rowerowego prowadzącego dookoła basenu Morza Bałtyckiego EuroVelo (EV10). Łączna długość trasy to prawie 8 t... więcej »

Dębki Spływy Kajakowe   Zapraszamy na spływy kajakowe rzeką Piaśnicą. Oferujemy państwu spływy kajakowe po malowniczej rzece Piaśnica, która wypływa z jeziora Żarnowieckiego i po około 7 km wpada do m... więcej »

Wybudowania Żarnowieckie 54

Kaszubskie Oko W niedużej odległości od Jeziora Żarnowieckiego i Morza Bałtyckiego w miejscowości Gniewino znajduje się kompleks rekreacyjno-turystyczny „Kaszubskie Oko”. To najbardziej charakterystyc... więcej »

Gniewino

Karwia Karwia to niegdyś rybacka wioska, współcześnie często odwiedzane, nadmorskie letnisko z wytyczonymi strzeżonymi latem kąpieliskami. Historia Karwi jako letniska sięga okresu międzywojennego, gd... więcej »

Karwieńskie Błoto Karwieńskie Błoto to osada, którą na grzęzawiskach założyli osadnicy z Fryzji. Dzisiejsze Karwieńskie Błota to dwie wioski. Karwieńskie Błoto Pierwsze to starsza wieś, znajdująca się... więcej »

Jastrzębia Góra Jastrzębia Góra to miejsce letniego wypoczynku umiejscowione na wysokim (32.8 m n.p.m.), klifowym brzegu Bałtyku. Jastrzębia Góra swoją nazwę zawdzięcza najwyższemu wzniesieniu (ponad ... więcej »

Władysławowo Władysławowo to miasto położone u nasady Półwyspu Helskiego - od Dębek to około 20 kilometrów. Władysławowo swoją nazwę zawdzięcza królowi Władysławowi IV, który w 1635 r. zadecydował by ... więcej »

Białogóra Białogóra to miejscowość urlopowa położona w Nadmorskim Parku Krajobrazowym, na skraju Wierzchucińskich Błot, między Karwią i Łebą, około półtora km od brzegu morskiego. Od Bałtyku rozdziela... więcej »

Ostrowo Ostrowo to wioseczka licząca w przybliżeniu 500 mieszkających na stałe mieszkańców, położona około 10 km na wschód od Dębek, pomiędzy Karwią i Jastrzębią Górą. Okolica leżącego na małym wznies... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00